با شیوه متفاوت ما کاهش وزن می تواند دلپذیر باشد

 

 کاهش وزن نیاز به تغییر در نحوه غذاخوردن ، میزان ورزش و تجدید نظر در مورد انتخاب غذا دارد. افزون بر این اگر راه رسیدن به وزن مناسب را به اهداف و قدمهای کوچکتری تقسیم نمائید در کاهش تدریجی وزن موفقیت بیشتری خواهید داشت. کارشناسان امور تغذیه معتقدند انجام تغییرات کم و کوچک در یک مقطع زمانی، یک استراتژی بزرگ و مهم برای کاهش وزن است، زیرا این روند نه تنها خسته کننده نمی باشد بلکه باعث کاهش وزن تدریجی و تداوم در کاهش وزن است. افزون بر این باید توجه داشت که در مسابقه کاهش وزن کسی برنده می شود که آهسته ولی پیوسته حرکت کند. پیروی از این شیوه کاهش وزن به شما کمک می کند که به هدف خود برسید و وزن خود را در حد مناسب نگه دارید. در ضمن به این نکته نیز توجه داشته باشید زمانیکه برنامه کاهش وزن را شروع می کنید. در ابتدا کاری دشوار به نظر می آید درحالیکه اقدامات کوچک در این زمینه تبدیل به عادت می شود و در غایت روند کاهش وزن برای شما خسته کننده نخواهد بود.

 

آنچه که ما به شما اراده می دهیم ، راهکارهایی است که موجب تناسب اندام شما می شود . بیشترین گروه از افرادی که تناسب اندام ندارند را افراد چاق تشکیل می دهند و بیش از 85% تقاضا ها برای کاهش وزن است . برای همین منظور بیشترین اهتمام در این زمینه انجام خواهد شد تا بهترین نتیجه ها برای شما حاصل شود .

 

قبل از هر چیز این اطمینان را به شما می دهیم که با انجام دستورات و رژیم های ارائه شده 100% و به طور تضمینی و علمی تناسب اندام ایده آل خود را پیدا خواهید کرد . مراحل کار به شرح زیر است .

 

مرحله اول

 تشکیل پرونده

 --------------------------------

مرحله دوم

 تن سنجی  - تعیین میزان فعالیت -  تعیین کالری مناسب با رژیم شما – تعیین میزان کاهش وزن در هفته  - انرزی مورد نیاز روزانه شما – تعیین تعداد روز های لازم برای موفقیت کامل در رژیم شما

  --------------------------------

مرحله سوم

تعیین شرایط رژیم شما

در فرم ثبت مشخصات ، نوع رژیم خود را مشخص می کنید ، شما می توانید رژیم کاهش وزن ،افزایش وزن ، دیابتی ، بیماری های قلبی و عروقی ، گیاه خواری ، نقرس و . . . را مشخص نمائید

 

پس از تعیین شرایط رژیم به سراغ طراحی و تجزیه رژیم می رویم . برای این منظور باید بدانیم که آیا مایلید تنوع غذایی داشته باشید یا خیر . اگر مایل هستید تنوع غذایی داشته باشید ، در این صورت اکثر مواد غذایی در رژیم شما قرار می گیرد و بازدهی رژیم تا حدودی کاهش  می یابد . اگر تنوع غذایی آنچنان برایتان اهمیت ندارد ، بهتر است اجازه دهید بهترین رژیم با بالاترین تاثیرات برایتان انتخاب شود .

 

--------------------------------

ما پس از بررسی شرایط شما ، محاسبات دقیقی در زمینه میزان کالری مورد نیاز بدن شما و میزان کالری رژیم پیشنهادی به شما ، ارائه می دهیم . انجام دقیق برنامه ارائه شده ، 100% موجب تناسب اندام دلخواه شما در کوتاه ترین زمان ممکن می شود . پس قطعآ به نتیجه کار در کوتاه ترین زمان ممکن ، مطمئن باشید .

 

 

/ 0 نظر / 11 بازدید